• فارسی
  • English

60 - 031-95023458

جهت ارتباط با ما

درباره بهین بست آریان

About Usکیفیت محصول از ما، آرامش و اطمینان از شما

شرکت بهین بست آریان  با مسئولیت محدود در سال ۱۳۹۳ در استان اصفهان به ثبت رسیده است و فعالیت خود را در زمینه تهیه و تولید ملزومات بسته بندی آغاز نمود و اولین خط تولید تسمه های بسته بندی  PETرا در سال ۱۳۹۴ و دومین خط تولید را در سال ۱۳۹۶ راه اندازی نمود و در حال حاضر سومین خط تولید در حال راه اندازی می باشد و این خطوط در حال حاضر تسمه PET در سایز و رنگهای مختلف مطابق با سفارش مشتریان تولید می کنند
پت یا پلی اتیلن ترفتالات پلیمری است که در ایران بیشتر برای ساخت بطرهای پلاستیکی استفاده می شود و با توجه به مقاومت بالای این بطری ها در برابر شکستگی، دما و نفوذ گازها، دارا بودن وزن کم و ارزان بودن قیمت نسبت به سایر مواد بسته بندی همچون شیشه و فلز موجب تولید فراوان این محصولات شده، بالتبع موجب ورود بطری های PET مصرفی به جریان زباله های شهری می گردد. بالا بودن حجم این بطری ها نسبت به وزن و ایجاد فضای زیاد و تجزیه بسیار طولانی آن در طبیعت (حدود ۵۰۰ سال) باعث گردیده تا مسئله بازیافت این بطری ها در سال های اخیر مورد توجه قرار بگیرد. این شرکت تمام این مواد بازیافتی را از سطح شهرستان خریداری می نماید ولی همچنان برای تولید مواد اولیه کافی نبوده و از مراکز دیگر نیز، در استان خریداری می نماید.
 

۷ سال تجربه

۱۰

سال تجربه

چرا ما؟؟

??Why Usبهره گیری از دانش فنی ملی و اکتفا به خود

این شرکت خط هات واش خود را در سال۱۳۹۶ راه اندازی نمود، در سال های قبل فقط آسیاب مواد در کارخانه انجام می شد و هات واش آن، برون سپاری می شد ولی در حال حاضر با بهره گیری از این خط هات واش علاوه بر تأمین پرک مورد نیاز برای تولیدات خود ، فروش و عرضه پرک به تولیدکننده ها در صنایع مختلف نیز انجام می گیرد از جمله این تولیدکننده ها الیاف ترمه ،  الیاف ساینا ، الیاف ماهان و … را میتوان نام برد. مواد اولیه ساخت تسمه را، طی فرآیندهای متعدد از بطری های پت بازیافتی تولید می کند و تسمه های تولید شده حاصل این مواد اولیه، دارای مقاومت بالا در برابر شکستگی، وزن سبک، قیمت ارزان، پایداری در برابرگرما، قابل بازیافت و حافظ محیط زیست می باشد.
ا توجه به اینکه بسته بندی اقلام و کالاها یک چالش جدی پیش روی تمام تولیدکننده ها در صنایع غذایی، نساجی، لوازم خانگی، چاپ، پتروشیمی و کاشی و موزاییک و .. می باشد، همیشه بر آن بودیم تا محصولی با کیفیت و سازگار با محیط زیست تولید کنیم.
این شرکت با نصب و بهره برداری از مدرن ترین خطوط تولید مطابق با استانداردهای روز اروپا و همچنین استفاده از نیروهای متخصص، مجرب و آگاه در بخش کنترل کیفیت ، تولیدات خود را جهت استاندارهای بین المللی سوق داده تا در راستای برآورده سازی نیاز و جلب رضایت مشتریان تا به امروز، گامی اساسی و مهم نهاده باشد. در واحد کنترل کیفیت تست PVCپرک ، برای جلوگیری از شکنندگی تسمه انجام می گردد.همچنین عرض و ضخامت تسمه و استحکام کششی و تاب داشتن نیز کنترل می گردد.

حفظ محیط زیست

Our Core Valueاین شرکت جزء اولین تولید کننده های تسمه پت از مواد بازیافتی در کشور و استان اصفهان می باشد و با توجه به کارخانه های متعدد موجود در شهرستان نجف آباد و استان که نیازمبرم به این محصول دارند، وجود این شرکت باعث خودکفایی شهرستان نجف آباد شده است این در حالی است که در کل کشور حدود ۶ تولیدکننده این محصول وجود دارد . با توجه به شرایط اقتصادی فعلی که موجب دشوار شدن شرایط برای تولیدکننده ها  برای ادامه روند تولید و توسعه و اشتغال زایی شده است، این شرکت بدون اینکه وارداتی انجام دهد، همچنان مشغول به ادامه فعالیت می باشد و محصولات خود را به کشورهایی همچون قطر، امارات و عراق صادر می کند و این روند صادرات همچنان ادامه دارد.

ارتباط با ما

تمامی حقوق برای شرکت بهین بست آریان محفوظ میباشد.

طراحی سایت و سئو توسط تیم طراحی مانی طرح

مشاوره رایگان
  • مشاوره تلفنی

    (در ساعات کاری)

  • مشاوره در واتساپ
  • ثبت درخواست مشاوره